BlueStacks 5'te Nougat 64-bit ve Pie 64-bit (Beta) üzerinde oynanabilen oyunlar

Farklı BlueStacks örneklerinde bulunan oyunların listesi 

Bazı oyunlar, belirli bir Android mimarisi gerektirdiğinden, yalnızca Nougat 64-bit gibi belirli Android sürümlerinde oynanabilir. 

Oyunlar BlueStacks 5 Nougat-64 bit'te oynanabilir
Oyunlar BlueStacks 5 Pie 64-bit (Beta) üzerinde oynanabilir

Android Nougat 32 bit sürümü (Varsayılan), Free Fire, Call of Duty: Mobile ve daha pek çok popüler oyunu destekler.

En popüler Nougat 64-bit oyunları

  • Teamfight Tactics (com.riotgames.league.teamfighttactics)
  • Blue Archive (com.nexon.bluearchive)
  • Tera Hero (com.redsahara.terahero)
  • Botworld Adventure (com.featherweightgames.fx)
  • Fashion Dream (com.tencent.dressup)
  • Soccer Manager 2022 (com.soccermanager.soccermanager2022)
  • Rangers of Oblivion (com.gtarcade.lhjx)
  • KarDia tou ABel (com.r2.myrzx.kr)
  • Alchemy Stars 백야극광 (com.tencent.baiyeint)
  • 三國 blade 再戰 (com.actionsquare.samblade.tw)
  • 映月城與電子姬 (info.zencat.watergun.tw)
  • Yumi's Cells: The Puzzle (com.skywalkgames.yumithepuzzle)
  • 發現者 (com.baplay.st)
  • Merge Stories - Merge Games (com.jellybtn.mergestories)
  • Super String (com.fg.ssaos)
  • Lineage2M (com.ncsoft.lineage2mru)
  • HATSUNE MIKU: COLORFUL STAGE! (com.sega.ColorfulStage.en)
  • SHAMAN KING ふんばりクロニクル(ふんクロ)(jp.co.studioz.shamanking)
  • Angry Birds Journey (com.rovio.abcasual)
  • Hyper Front (com.netease.bfc1game.na)
  • Sunken Century (com.klmagic.pirates)
  • 아르카 (com.ulugame.faithkr)
  • Fantasy City (com.sixinge.huanxiang)
  • NBA RISE TO STARDOM (NBAライズ) (com.gravityga.nbarisetostardom)
  • 妄想山海:乾坤 (com.gamamobi.chimeraland)
  • Summoners Kingdom (com.summoners.kingdom)
  • おじさまと猫 スーパーミラクルパズル (com.square_enix.android_googleplay.ojinekosmpjp)
  • ラムの泉とダンジョン (com.RSGames.RumsSpringAndDungeon)
  • Baseball Puzzle Champions (com.miniclip.baseballpuzzle)
  • DevilPiece (com.ikinagames.devilpiece)
  • 實況力量足球 (com.boltrend.powertc)
  • Wasteland Rebuild (com.mrzhg.gp)
  • Forza Street (com.microsoft.gravity)
  •  

Çoklu Örnek Yöneticisi'ni kullanarak 64 bit Nougat örneğinin nasıl oluşturulacağını öğrenmek için burayı tıklayın.

En popüler Pie-64 Beta Oyunları

  • Genshin Impact
  • Alchemy Stars
  • NFS Heat Studio
  • Quest 4 Fuel: Arena Idle
  • FAU-G: Fearless and United Guards
  • Auto Brawl Chess: Battle Royale
  • 용소야M
  • 가상남녀 - AI남친여친과 꿀잼톡 다정톡
  • 転生したらスライムだった件 魔王と竜の建国譚 まおりゅう (com.bandainamcoent.tensuramrkrelease)
  • SLIME - ISEKAI Memories (com.bandainamcoent. tensuramrkww)
  • Sumikkogurashi the Movie: Block Puzzle Game (jp.co.imagineer.sumikkogurashi.movie1)
  • インクオン(Ink on) (jp.kurohige.inkon)
  • ドラゴンクエストけしケシ!(com.square_enix.android_googleplay.dqkeshikeshijpn)
  • THIÊN HẠ VÔ SONG (com.gamexx.qyj.vn)
  • Don of Dons (com.feelingtouch.dons)
  • 暗影傳説 (com.acingame.sltw)
  • Touchgrind Scooter (se.illusionlabs.touchgrindscooter)
  • MONOPOLY Tycoon (com.NvizzioCreations.MonopolyTycoon)
  • Auto-Chess Arena (com.yfhd.qbdz)
  • Rally ONE : Multiplayer Racing (com.vodigitalarts.rally1)
  • 這個三國很好玩 (com.a.one.tst)
  • EDENS ZERO Pocket Galaxy (jp.konami.edens_zero)
  • れじぇくろ! ~レジェンド・クローバー~ (com.dmm.games.legeclo) 
  • My Darkest Moment (com.chillyroom.darkmoment)
  • 新日本プロレスSTRONG SPIRITS (com.bushiroad.njpwss)
  • Sea Challenge - 3D (com.seachallenge.fs)
  • Amazon Shopping (com.amazon.mShop.android.shopping)
  • メモリア 夢の旅人と双子の案内人 (jp.co.dwarfworks.memoria) 
  • 컴투스프로야구V22 (com.com2us.futurecpb.android.google.global.normal)
  • Disney Mirrorverse (com.kabam.bullseye)
  • M&M’S Adventure – Puzzle Games (com.tiltingpoint.mnms)

Çoklu Örnek Yöneticisi'ni kullanarak bir Pie 64-bit (Beta) örneğinin nasıl oluşturulacağını öğrenmek için burayı tıklayın.

NOT: Çok sayıda Android uygulaması nedeniyle, bu makale birkaç önemli ad içermektedir. Aradığınız oyundan bahsedilmiyorsa veya bir oyun yüklerken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sorun giderme adımları için lütfen bu makaleye bakın. Ayrıca bir sorun raporu da gönderebilirsiniz, size yardımcı olacağız!

Sorularınız mı var?


S. Neden başka bir Android sürümüne ihtiyacım var?
A. Bazı oyunlar yalnızca belirli Android sürümlerinde oynanabilir. Örneğin Teamfight Tactics'i yalnızca BlueStacks 5 Nougat 64-bit'e yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Nougat 32-bit bulut sunucusunda aranamaz veya yüklenemez. BlueStacks 5'te farklı Android sürümlerinin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi okuyun.

S. Belirli bir Android örneğinde nasıl oyun oynayabilirim?
C. Bunu yapmak için, Çoklu Örnek Yöneticisini kullanarak gerekli Android örneğini oluşturabilir veya web sitemizden indirebilirsiniz.


S. BlueStacks 5'in belirli bir Android sürümünü indirmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
A. Belirli bir Android sürümü için BlueStacks 5'i nasıl indireceğinizi öğrenmek için burayı tıklayın.

S. Pie 64-bit (Beta), Nougat 64-bit ve Nougat 32-bit bulut sunucularını aynı anda çalıştırabilir miyim?
A. Evet. BlueStacks 5'te aynı anda herhangi bir örnek kombinasyonunu çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks 5'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız keyifle kullanırsınız. Mutlu Oyunlar.

Bu makale yardımcı oldu mu?
51 kişi içerisinden 38 kişi bunun yardımcı olduğunu düşündü
Reach out to us on Reddit (Join Reddit) or Discord (Join Discord) or at support@bluestacks.com with your questions.